Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezervoare (Rev.2)

Număr anunț
DA22027216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " MIHAI VITEAZU (CUI 18004684)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44611600-2 · Rezervoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205,90 RON
Valoare atribuită
205,90 RON
Data publicării
11.12.2018 14:15
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,90 RON

din 205,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.