Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RCA PENTRU VEHICUL STEYR,12 LUNI
- Număr anunț
- DA22032270
- Autoritate contractantă
- COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 801,15 RON
- Valoare atribuită
- 801,15 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 07:28
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
801,15 RON
din 801,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro