Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE SI RASPUNDERE CIVILA AUTO

Număr anunț
DA22030305
Autoritate contractantă
Directia pentru Agricultura Judeteana Vrancea (CUI 37460920)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414 RON
Valoare atribuită
1.414 RON
Data publicării
11.12.2018 15:49
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.414 RON

din 1.414 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.