Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIDACTICE VALEA MARE NUMAR DE REFERINTA: PACHETVALEA

Număr anunț
DA22022684
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR SCOALA CU CLS. I-VIII VALEA MARE, JUDETUL OLT (CUI 25330543)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.458,19 RON
Valoare atribuită
3.458,19 RON
Data publicării
11.12.2018 12:12
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 20:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.458,19 RON

din 3.458,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.