Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale sanitare

Număr anunț
DA22021793
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44163200-2 · Racorduri de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,76 RON
Valoare atribuită
449,76 RON
Data publicării
11.12.2018 11:51
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,76 RON

din 449,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.