Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prelungitor Well 6cai 5M cu protectie 3xG1.5mmp exts-6s5m-prot/02-wl
- Număr anunț
- DA22026611
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOMPUTER SRL (CUI RO5971934)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750 RON
- Valoare atribuită
- 750 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:58
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
750 RON
din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro