Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ghete Salomon Breccia 2 GTX grey HW18

Număr anunț
DA22042364
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
HERVIS SPORTS AND FASHION SRL (CUI RO21479454)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,54 RON
Valoare atribuită
1.386,54 RON
Data publicării
12.12.2018 12:45
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,54 RON

din 1.386,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.