Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medalii și cupă Competiție sportivă CN Poliatlon Pitești
- Număr anunț
- DA22039240
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.967,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.967,70 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 11:27
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.967,70 RON
din 3.967,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro