Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet dressuri

Număr anunț
DA22033958
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
Cod CPV
18300000-2 · Articole de imbracaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,20 RON
Valoare atribuită
180,20 RON
Data publicării
12.12.2018 09:14
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,20 RON

din 180,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.