Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salomon Scirocco Low LTR M SS18 brown

Număr anunț
DA22032890
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA, CENTRUL JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 20772552)
Furnizor / câștigător
HERVIS SPORTS AND FASHION SRL (CUI RO21479454)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
621,84 RON
Valoare atribuită
621,84 RON
Data publicării
12.12.2018 08:35
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

621,84 RON

din 621,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.