Ofertă acceptată
Cumpărare directă
materiale și produse electrice
- Număr anunț
- DA22031654
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 31712118-0 · Prize sau suporturi pentru circuite integrate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204,90 RON
- Valoare atribuită
- 204,90 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 18:15
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
204,90 RON
din 204,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro