Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet cadou

Număr anunț
DA22030122
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 2 RASNOV (CUI 29476429)
Furnizor / câștigător
VERMON COM SRL (CUI 8278453)
Cod CPV
18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.706,40 RON
Valoare atribuită
7.706,40 RON
Data publicării
11.12.2018 15:42
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.706,40 RON

din 7.706,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.