Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie pentru C.J.Olt

Număr anunț
DA22028458
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.662,34 RON
Valoare atribuită
4.662,34 RON
Data publicării
11.12.2018 14:51
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.662,34 RON

din 4.662,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.