Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI 1KG ROLA

Număr anunț
DA22019226
Autoritate contractantă
CENTRUL DE DETENTIE BRAILA- Tichilesti (CUI 4205599)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI RO30882900)
Cod CPV
18934000-5 · Sacose (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,50 RON
Valoare atribuită
136,50 RON
Data publicării
11.12.2018 10:47
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,50 RON

din 136,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.