Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ceas turn 4 fete diametrul 140cm, pilotat GPS

Număr anunț
DA22010281
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Furnizor / câștigător
APEL INDUSTRIES SRL (CUI RO3518270)
Cod CPV
18521000-7 · Ceasuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.448 RON
Valoare atribuită
40.448 RON
Data publicării
10.12.2018 14:43
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.448 RON

din 40.448 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.