Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convector electric Concept KS3007, 2000 W. 3 trepte de putere, termostat reglabil, alb
- Număr anunț
- DA22033292
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,63 RON
- Valoare atribuită
- 96,63 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:52
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96,63 RON
din 96,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro