- Număr anunț
- DA22024201
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC GHENUTA COMAN MURGENI (CUI 4359423)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 811,69 RON
- Valoare atribuită
- 872,62 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 12:51
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
872,62 RON
din 811,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro