Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALT MATERIALE DE CONSTRUCTII DIVERSE

Număr anunț
DA22041286
Autoritate contractantă
COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
Furnizor / câștigător
METAC SRL (CUI RO1250412)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,73 RON
Valoare atribuită
227,73 RON
Data publicării
12.12.2018 12:18
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,73 RON

din 227,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.