Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BIROTICA PAPETARIE
- Număr anunț
- DA22041205
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- CARTEA SI CAIETUL SRL (CUI 8130570)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 231,88 RON
- Valoare atribuită
- 231,88 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 12:16
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
231,88 RON
din 231,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro