Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set de accesorii montaj si mascare aparenta echipamente de rețea

Număr anunț
DA22038278
Autoritate contractantă
MUZEUL CINIGETIC AL CARPATILOR ''POSADA'' (CUI RO25799370)
Furnizor / câștigător
AVANTECH INTERACTIVE SYSTEMS SRL (CUI RO33750572)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,70 RON
Valoare atribuită
546,70 RON
Data publicării
12.12.2018 11:07
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,70 RON

din 546,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.