Ofertă acceptată Cumpărare directă

DESCRIERE: 6087976 2 BC LOPATĂ FISKARS LIGHT 139 116,81 6087978 2 BC GREBLĂ PENTRU FRUNZE FISKARS LI

Număr anunț
DA22032285
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 19 Sibiu (CUI 4624961)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837,50 RON
Valoare atribuită
837,50 RON
Data publicării
12.12.2018 07:32
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

837,50 RON

din 837,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.