Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 30,8% sub estimat

FOLII DOCUMENT A4 SET100

Număr anunț
DA22030749
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,50 RON
Valoare atribuită
5,19 RON 30,8% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 16:11
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,19 RON

din 7,50 RON estimat 30,8%

Adjudecat la 69,2% din estimat · economie 2,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.