Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FURNITURI BIROU1258:CARTUS TONER HP CF380A-2BUC/HARTIE COPIATOR A4 IQGR/MP-20TOP-USB KINGSTO

Număr anunț
DA22029194
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA TULCEA (CUI 21255880)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.365,95 RON
Valoare atribuită
1.365,95 RON
Data publicării
11.12.2018 15:13
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.365,95 RON

din 1.365,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.