Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPRAFATA LAMINATA

Număr anunț
DA22019423
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN IOAN MOTAS (CUI 17493396)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.797,20 RON
Valoare atribuită
2.797,20 RON
Data publicării
11.12.2018 10:52
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.797,20 RON

din 2.797,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.