Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole marunte de birou-lic tehn c.conachi pechea

Număr anunț
DA22033683
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "COSTACHE CONACHI (CUI 29197629)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878 RON
Valoare atribuită
878 RON
Data publicării
12.12.2018 09:05
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878 RON

din 878 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.