Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie de scris A4 500 coli / top , 60 g / mp B4U
- Număr anunț
- DA22032686
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02433 Bucuresti (CUI 4382566)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197620-8 · Hartie pentru scris (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,48 RON
- Valoare atribuită
- 117,48 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:23
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,48 RON
din 117,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro