Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton copiator dig SRA3 200g alb Optiimage 250/top 88010795

Număr anunț
DA22031157
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270 RON
Valoare atribuită
270 RON
Data publicării
11.12.2018 16:42
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 17:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270 RON

din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.