Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat, 7.5cm , colt metalic, diverse culori
- Număr anunț
- DA22031104
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI RO25702396)
- Cod CPV
- 30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.800 RON
- Valoare atribuită
- 7.800 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 16:36
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.800 RON
din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro