Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii UAT.MDRAP

Număr anunț
DA22028845
Autoritate contractantă
COMUNA POBORU (CUI 5139698)
Furnizor / câștigător
DC TECH SOLUTIONS SRL (CUI RO22752241)
Cod CPV
48219700-3 · Pachete software pentru server de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare atribuită
930 RON
Data publicării
11.12.2018 15:02
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930 RON

din 930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.