Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE SI CONSUMABILE PENTRU BIROTICA

Număr anunț
DA22035659
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA"DANILA STUPAR"COMUNA RUSII-MUNTI (CUI 29038755)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.672,27 RON
Valoare atribuită
1.672,27 RON
Data publicării
12.12.2018 10:04
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.672,27 RON

din 1.672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.