Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAPA A4+CAIET A5 PERSONALIZAT
- Număr anunț
- DA22029792
- Autoritate contractantă
- SCOALA NR.4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" Pucioasa (CUI 7584357)
- Furnizor / câștigător
- PRINTTELROM S.R.L. (CUI 30557926)
- Cod CPV
- 30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.016,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 15:32
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.016,40 RON
din 1.016,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro