Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA22026913
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CODREANU IASI (CUI 17182594)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,86 RON
Valoare atribuită
663,86 RON
Data publicării
11.12.2018 14:06
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,86 RON

din 663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.