Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de numarat bancnote HL820/NB350

Număr anunț
DA22039957
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI RO4323144)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30132200-5 · Masini de numarat bancnote (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.415 RON
Valoare atribuită
1.415 RON
Data publicării
12.12.2018 11:44
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.415 RON

din 1.415 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.