Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale instalatie incalzire

Număr anunț
DA22039019
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
Furnizor / câștigător
TERMOHIDROSANITARE CONSULT SRL (CUI 15490520)
Cod CPV
44115220-7 · Materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,51 RON
Valoare atribuită
316,51 RON
Data publicării
12.12.2018 11:22
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,51 RON

din 316,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.