Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ARTICOLE BUCATARIE
- Număr anunț
- DA22027856
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416 RON
- Valoare atribuită
- 416 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:33
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
416 RON
din 416 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro