Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti pentru Biblioteca Oraseneasca Iernut conform anunt nr. 26351/07.12.2018 1976460

Număr anunț
DA22043872
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.818,35 RON
Valoare atribuită
2.818,35 RON
Data publicării
12.12.2018 13:28
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.818,35 RON

din 2.818,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.