Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REABILITARE BISERICA CATOLICA IN COMUNA TOMNATIC -faza PT
- Număr anunț
- DA22030888
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
- Furnizor / câștigător
- CREAPOLIS SRL (CUI RO16560047)
- Cod CPV
- 71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.372,86 RON
- Valoare atribuită
- 79.372,86 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 16:19
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79.372,86 RON
din 79.372,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro