Ofertă acceptată
Cumpărare directă
banner personalizat
- Număr anunț
- DA22032628
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala NR.1 Costesti (CUI 17145340)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI RO14946824)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116,30 RON
- Valoare atribuită
- 116,30 RON
- Data publicării
- 12.12.2018 08:18
- Termen limită
- 17.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116,30 RON
din 116,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro