Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (30 le

Număr anunț
DA22028065
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Oslobeni (CUI 4145411)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.528,80 RON
Valoare atribuită
2.528,80 RON
Data publicării
11.12.2018 14:40
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.528,80 RON

din 2.528,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.