Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA22043067
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CASTELU (CUI 28055499)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,91 RON
Valoare atribuită
359,91 RON
Data publicării
12.12.2018 13:04
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,91 RON

din 359,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.