Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clorura de sodiu 250 ml ; Debridat 100 mg ; Diazepam fiole; Vitamina B1; Vitamina B6

Număr anunț
DA22041732
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001,50 RON
Valoare atribuită
1.001,50 RON
Data publicării
12.12.2018 12:30
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001,50 RON

din 1.001,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.