Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Smart Full HD, 101cm, HITACHI 40HB6T62K

Număr anunț
DA22034375
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.410 RON
Valoare atribuită
13.410 RON
Data publicării
12.12.2018 09:29
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.410 RON

din 13.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.