Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet curatenie

Număr anunț
DA22029834
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STROE BELLOESCU", SAT GRIVITA (CUI 28343068)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.523,28 RON
Valoare atribuită
2.523,28 RON
Data publicării
11.12.2018 15:33
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.523,28 RON

din 2.523,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.