Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de curatenie conform scrisorii de intentie nr. 12676/07.12.2018
- Număr anunț
- DA22027626
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA DAMBOVITA (CUI 4402760)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.494,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.494,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 14:26
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.494,40 RON
din 3.494,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro