Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA22023034
Autoritate contractantă
Primaria Comunei Moieciu (CUI 4443485)
Furnizor / câștigător
COSON BUSINESS SRL (CUI 35163809)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.292 RON
Valoare atribuită
4.292 RON
Data publicării
11.12.2018 12:22
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.292 RON

din 4.292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.