Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aeroterma auto pe motorina si kit montare 24 V
- Număr anunț
- DA22016988
- Autoritate contractantă
- BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
- Furnizor / câștigător
- MECORD SIROCO S.A. (CUI RO28296462)
- Cod CPV
- 42512400-2 · Dispozitive de climatizare pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.486 RON
- Valoare atribuită
- 3.486 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:50
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.12.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.486 RON
din 3.486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro