Ofertă acceptată Cumpărare directă

EON615 JBL boxa activa, 2 cai, 500W

Număr anunț
DA22031366
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL AL DANSULUI BUCURESTI (CUI 16755383)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.067,24 RON
Valoare atribuită
3.514,28 RON
Data publicării
11.12.2018 17:09
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.514,28 RON

din 3.067,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.