Ofertă refuzată Cumpărare directă

ALCOOL SANITAR / Alcool Sanitar 500 ml . Insotit de Aviz Ministerul sanatatii si Aviz de Biocide II

Număr anunț
DA22012695
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,50 RON
Valoare finală
154,50 RON
Data publicării
10.12.2018 16:05
Data finalizării
12.12.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.