Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Lenovo IdeaPad 320-15ISK cu procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.00 GHz, Skylake, 15.6", 4GB, 128

Număr anunț
DA22043466
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN SLAVICI" ORADEA (CUI 12555706)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.188 RON
Valoare atribuită
4.188 RON
Data publicării
12.12.2018 13:16
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.188 RON

din 4.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.