Ofertă acceptată Cumpărare directă

NAS Synology DS418play; HDD Desktop Seagate SkyHawk

Număr anunț
DA22031875
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CULTURA A ROMILOR ROMANO KHER (CUI 15785599)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.822,67 RON
Valoare atribuită
5.822,67 RON
Data publicării
11.12.2018 20:01
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.822,67 RON

din 5.822,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.